A 2018-2019. tanév eredményei:

 

Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12., körzeti (megyei) forduló:

9. osztály (145 csapat):

142. hely     Ács Réka, Kovács-Beősze Réka, Ubránkovics Tamara, Vékony Orsolya

10. osztály (88 csapat):

35. hely       Barczikay Kristóf, Nagy Boglárka, Schnierer Péter, Tóth Barnabás

11. osztály (54 csapat):

27. hely       Balassa Márk, Demecs József, Kató Csaba, Kerner Dániel

51. hely       Csajbók Orsolya, Kövesdi Rita, Szabó Alíz, Torda Máté

 

 Iskolai idegen nyelvi versmondó verseny:

Angol nyelv:

4-5. évfolyam:

1. hely: Hanti Bertalan (4. oszt.)

2. hely: Hansági Johanna (4. oszt.)

3. hely: Binder Botond (4. oszt.)

Különdíj: Kluber Gabriella (5. oszt.)

6-7. évfolyam:

1. hely: Barczikay Márk (6. oszt.)

2. hely: Hartmann Zsófia (6. oszt.)

             Szabados Lili és Szabados Luca (6. oszt.)

3. hely: Bollók Szonja és Kanyó Dóra (6. oszt.), valamint

             a 7. osztályosok csoportja

Különdíj: Földvári Emese (7. oszt.)

Német nyelv:

4-5. évfolyam:

1. hely: Kiss-Székely Emese (4. oszt.) 

             Szklenár Anna (5. oszt.)

2. hely: Détári Borbála (5. oszt.)

3. hely: Bakos Anna (4. oszt.)

Különdíj: Szklenár Anna (5. oszt.)

6-7. évfolyam:

1. hely: Réder Anna (6. oszt.)

2. hely: Neumark Dóra (7. oszt.)

3. hely: Pulay Ambrus (6. oszt.)

 

Iskolai hittanverseny:

3-4. évfolyam:

1. hely: Binder Botond - Hansági Johanna (4. oszt.)

2. hely: Ozsváth Botond - Hanti Bertalan (4. oszt.)

3. hely: Bakos Anna - Pulay Adél (4. oszt.)

Különdíj: Kiss Viktória (3. oszt.)

5-8. évfolyam:

1. hely: Bolf Eszter - Tóth Karolina (8. oszt.)

2. hely: Barczikay Márk - Mazák Péter (6. oszt.)

3. hely: Abonyi Ábel - Pulay Ambrus (6. oszt.)

             Alexi Boglárka - Pálmai Anna (7. oszt.)

Különdíj: Földvári Emese (7. oszt.)

9-12. évfolyam:

1. hely: Barczikay Kristóf - Schnierer Péter (10. oszt.)

2. hely: Varga Márton - Kovács Máté (12. oszt.)

3. hely: Kerner Dániel - Balassa Márk (11. oszt.)

Különdíj: Rébitz Fanni (10. oszt.), Torda Máté (11. oszt.)

 

Bolyai Matematika Csapatverseny, országos döntő:

8. osztály (34 csapat)

29. hely     Béres Melinda, Bolf Eszter, Bollók Dávid, Nagy Levente

 

Dugonics András Matematika Verseny első forduló:

A második fordulóba jutott:

6. osztály     Barczikay Márk, Károlyi József, Mazák Péter

7. osztály     Nemcsics Benedek

8. osztály     Nagy Levente

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12., körzeti (megyei) forduló:

9. osztály (48 csapat)

38. hely     Ács Réka, Kovács-Beősze Réka, Ubránkovics Tamara, Vékony Orsolya

10. osztály (36 csapat)

11. hely     Apor Domokos, Barczikay Kristóf, Márkus Sebestyén, Tóth Barnabás

23. hely     Dóczi Soma, Frigyes Adél, Jármy Botond, Nagy Boglárka

36. hely     Hartmann Lili, Keresztes-Nagy Alexandra, Komor Bernadett, Schnierer Péter

11. osztály (24 csapat)

 4. hely    Balassa Márk, Kató Csaba, Kerner Dániel, Szalai Krisztián

24. hely     Csajbók Orsolya, Iváncza Zsófia, Réti Vivien, Vatai Viola

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8., körzeti (megyei) forduló:

3. osztály (60 csapat)

4. hely      Devecska Míra, Hampel Lora, Richly Katinka, Réthy Hajnalka

4. osztály (71 csapat)

5. hely      Hansági Johanna, Hanti Bertalan, Nemcsics József, Ozsváth Botond

22. hely      Bakos Anna, Binder Botond, Halmy Boglárka, Tóth Emese

5. osztály (55 csapat)

6. hely      Détári Borbála, Kalmár Zalán, Kőszeghy Barnabás, Nagy János

38. hely     Domán Richárd, Farkas Zoltán, Krassó Armand

6. osztály (60 csapat)

2. hely      Barczikay Márk, Bollók Szonja, Kanyó Dóra, Károlyi Mihály

8. osztály (14 csapat)

5. hely      Béres Melinda, Bolf Eszter, Somfay Fanni, Tóth Péter

 

REJTSD EL A BÉKÁT A PIACON! -rajzpályázat

3-4. osztályosok kategóriája

        1. helyezés  Nemcsics József 4.

5-6. osztályosok kategóriája

        1. helyezés  Détári Borbála 5.o.

7-8. osztályosok kategóriája

        1. helyezés  Détári György 7.o.

 

Bolyai Matematika Csapatverseny, körzeti (megyei) forduló:

3. osztály (65 csapat)

26. hely     Borsos Endre, Détári Antal, Fuisz Bálint, Károlyi István

48. hely     Balassa Gergő, Csomáli Gergő, Kluber Bence, Réder Balázs

4. osztály (84 csapat)

2. hely     Binder Botond, Hansági Johanna, Ozsváth Botond, Nemcsics József

4. hely     Abonyi Benedek, Kiss-Székely Emese, Parragh Márta, Pulay Adél

71. hely     Bakos Anna, Halmy Boglárka, Petrovics Emma

5. osztály (69 csapat)

19. hely     Détári Borbála, Kluber Gabriella, Mátyás Boglárka, Szklenár Anna

28. hely     Egervári Bertalan, Kalmár Zalán, Kőszeghy Barnabás, Nagy János

43. hely     Balogh Emese, Cernák Laura, Dézsi Anna, Szabó Csenge

51. hely     Domán Richárd, Farkas Zoltán, Hirl Milán, Kováts Gábor

6. osztály ( 65 csapat)

4. hely     Barczikay Márk, Károlyi József, Mazák Péter, Nagy László

50. hely     Abonyi Ábel, Nagy-Mihály Miklós, Pulay Ambrus, Réder Anna

59. hely     Bollók Szonja, Kanyó Dóra, Kluber Georgina

7. osztály (31 csapat)

15. hely     Détári György, Léber Hanna, Neumark Dóra, Pánczél Botond

8. osztály (32 csapat)

1. hely     Béres Melinda, Bolf Eszter, Bollók Dávid, Nagy Levente,