^Az oldal tetejére

Versenyeredmények (Archívum)

A 2016-2017. tanév eredményei:

Bolyai Anyanyelvi csapatverseny, körzeti forduló:

3. osztály  - 3. hely: Kalmár Zalán, Nagy János, Kőszegy Barnabás, Détári Borbála

4. osztály  - 2. hely: Barczikay Márk, Bollók Szonja, Kanyó Dóra, Károlyi József

                     5. hely: Abonyi Ábel, Bogdán Csaba, Mazák Péter, Nagy László

5. osztály  - 14. hely: Mazák Eszter, Petrovics Gréta, Richly Margaréta, Tóth Bernadett

6. osztály  - 13. hely: Béres Melinda, Kalmár Nóra, Somfay Fanni, Tóth Péter Sámuel

7. osztály -  15. hely: Kovács-Beősze Réka, Lenkey Dávid, Nagy Réka

8. osztály - 18. hely: Barczikay Kristóf, Márkus Sebestyén, Tóth Barnabás

9. osztály - 15. hely: Balassa Márk, Farkas Viktória, Szalai Krisztián, Vatai Viola

10. osztály -  38. hely: Borbély Kristóf, Primusz Ákos, Torday Kristóf, Varga Márton

11. osztály - 13. hely: Draskovits Imre, Jenei Krisztina, Gál Sarolta, Pálvölgyi Dorottya

Bolyai Matematika Csapatverseny - körzeti forduló:

3. osztály - 11. hely: Kalmár Zalán, Kőszeghy Barnabás, Réthy Levente

                    45. hely: Bakonyi Boróka, Bencze Dóra, Détári Borbála, Nagy-Thury Janka

                    59. hely: Domán Richárd, Farkas Zoltán, Kovács Gábor, Nagy János

4. osztály - 12. hely: Abonyi Ábel, Bogdán Csaba, Benczédi Dénes, Pulay Ambrus

                    15. hely: Barczikay Márk, Károlyi József, Mazák Péter, Nagy László

                     19. hely: Lótos Laura, Zsombok Zsófi, Bollók Szonja, Solymos Enikő

5. osztály - 23. hely: Mazák Eszter, Richly Margaréta, Tóth Bernadett, Détári György

                    46. hely: Fuisz Gergő, Frey Máté, Kovács Bálint, Trauttwein Márton

                    59. hely: Hampel Flóra, Petrovics Gréti, Nemes Hanga, Waigand Emília

6. osztály - 34. hely: Zöld Bálint, Jakab Csaba, Nagy Levente, Bollók Dávid

                    52. hely: Béres Melinda, Somfay Fanni, Kalmár Nóra, Bolf Eszter

7. osztály - 14. hely: Lenkey Dávid, Kovách Zsombor, Ruskó Dávid, Magyar Laura

                    16. hely: Zalányi Emese, Komor Bernadett, Dráfi Zsófia, Nagy Réka

8. osztály - 4. hely: Barczikay Kristóf, Lótos Bence, Márkus Sebestyén, Tóth Barnabás

                    23. hely: Ferencz Jázmin, Hanol Nikolett, Oláh Dorina

9. osztály - 61. hely: Csajbók Orsolya, Szabó Alíz, Kövesdi Rita, Laukó Szandra

                    71. hely: Kató Csaba, Rácz Ákos, Hegedűs Gábor, Kolczonay Balázs

                    114. hely: Balassa Márk, Vatai Viola, Homokay Márta, Farkas Viktória

10. osztály - 85. hely: Borbély Kristóf, Egervári Kornélia, Kovács Máté Zoltán

11. osztály - 52. hely: Családi Bence, Csereklye Gergő, Draskovits Imre, Zsilvölgyi Levente

                      53. hely: Gál Sarolta, Jenei Krisztina, Pálvölgyi Dorottya

 

Copyright © 2016. Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium